Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS apareyı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün zemin aldığından, sigaraya benzemekle yanında, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabil yanma emeklemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan kişiler için bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın fethetmek için belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en eke tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece hileışhunrizklarını değiştirmek ve insanoğluın daha azca zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets yollamak için ananevi sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yarar olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets kullanımı için tasarlanmıştır. Aparey, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu prosedür, tütünün yanması alegori, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara göre daha azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın fethetmek için belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanımı da lokal yasalara tutkundır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilgili yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha azca zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets kullanımı haysiyetiyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabil başka tütün ürünleri kabil bağımlılık bünyecı olabileceği dair uyarılar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Bazı afiyet örgütleri, Heets kabil tütün ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve başka afiyet problemlerine niçin olabileceğinden kaygı etmektedirler. Hatta, tütün ürünlerinin dinçler üzerindeki tesirleri bile ağız dalaşı konusu olmuştur.

Bununla yanında, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara göre daha azca zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yönünde bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan kişiler için yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara göre daha azca zararlı olduğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanımı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına yarar şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve afiyet önerilerine yarar şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir