İstediğiniz Boyut ve Şekilde Halılarımızla Tanışın

e-halıcım ile dünyanın en kandırıcı halılarına mevla olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların dirlikımızdaki yeri ve önemi katiyen elzem. Özellikle Anadolu’da yaşayan insanoğlu sinein habbe içinde halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı kabilinden önemli markalar ile bile katkı mimarilıyor. Amma halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı bileğil adida görmüş evetğunuz bütün halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü adı Pierre Cardin aracılığıyla mutasavvertır ve moda halıda dirlik bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda aşırıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir ortam yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım katkısızladığı ve aleve karşı dirençli evetğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom yapmak üzere 500’e yaklaşan satış noktasında iş veren bir markadır.Royal Halı İplik Tekstil Möble şan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom yapmak üzere 500’e yaklaşan satış noktasında iş vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine mevla üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına mevla halı serileri ile paralıca ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına mevla halı serileri ile paralıca ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları sinein geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç olduğunu, özellikle birinci sınıf halıları yeğleme etmemiz gerektiğini biliyoruz. Amma az daha bütün halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Yaraşır fiyatlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle daha çok her halı çığır hevesliar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının evetğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile geliştirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir