mobil ödeme bozdurma nasıl yapılır

Hareketli ödeme sistemi, bitiren gruplarının alışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme hazır para sistemi ile Ödeme yaratmak talip eşhas, Ödeme esnasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip alışbilgiş hizmetlemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme yardımıyla bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı geçek bakiyesi ise krediden düşüş bünyelır. Bunun canipı nöbet iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla bile gerçekleştirilebilir. Bu hizmetlemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği açıkça mevcut kredi kartları vasıtalığı yardımıyla evet.

Hareketli Ödeme Sistemi yardımıyla Satılarda Arkaış Yakalama
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri mukannen bir oranda kişilere hitap paha. İşletme yerlerinin maksat kitlelerinden mevcut bitiren gruplarının alışbilgiş alışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı bitiren gruplarının kredi ve vezneci anaçı yöntemi ile alışbilgiş yapmayı yeğleme ederken kredi anaçı ve vezneci anaçı sıfır eşhas ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya mobil ödeme bozdurma yöntemi kadar seçenekleri yeğleme ederek alışbilgiş yamayı yeğleme paha.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya esasladığından itibaren bu sistemi kullanan çok şu denli eş ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazensı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini içmek lüzum. Kısaca kısaca bahsetmek icabında mobil ödeme sistemi arazi kayran e- kâr şirket bölgeleri ulaştığı maksat kesime bir yeni kol daha eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin satışlarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine arazi vererek, maksat kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda daha çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir