ucbasaktarim.com: Bahçe Tipi Gübre Serpme Makinası

Üçsaksıak Ekincilik, ziraat makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri sinein ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına muvafık olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Orantılı alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz ortamını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel ziraat halletmeye saksıladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok ıvır zıvır bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını zıtlayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dileme ve ziraat bölümünün giderek çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Teknoloji ile beraberinde vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri gibi ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca sadece ziraat bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de giderek artmaktadır.

Üçsaksıak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en esen hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile hareketli ve çetinlü kişi kaynağına malik olan Üçsaksıak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş fehamet sağlayıcı Üçsaksıak Ekincilik; sıkı Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını temelli yükseltmektedir. Kadimî aksiyon ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçsaksıak Ekincilik ürünlerinin hem il içre hem de il dışında güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçsaksıak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin muvafık ve tartılı bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve doğru bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile gereksiz basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve randımanlı bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde elan az efor tüketme ederek çok elan sağlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok elan sağlıklı lafır ve toprağınızdan elan çokça meyve ve göverti elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan randımanlı bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en kebir ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan randımanlı skorlar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Ekincilik olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden giymek ve muntazır bir damperli kamyona evet da bulutsuz bir trap kazısına geçilmek sinein yaygın olarak kullanılır. Art yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. Art yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden giymek sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı gibi alanlara geçilmek sinein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir bentlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değkârtirilebilir ve birgeniş babaşmanla da genişletilebilir. Ana bileşenler ekseri hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara için nispetle sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler sinein yeğleme edilebilecek birgeniş üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem de kalite olarak yarar sağlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçsaksıak Ekincilik’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek malumat sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin derç ve balyalama kârlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması kârlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçsaksıak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da ziraat makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği devran efsaneviın mazotü ve etinden verim allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları vahit seferde alabilir ve elan esen beslenebilir. Yeygi karmanın kuruluşlması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek elan esen beslenmesine böylelikle elan çokça verim almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Yeygi Karma Makinaları da Üçsaksıak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Ekincilik olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu gibi en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçün) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı zengin ve randımanlı bir zirai üretim sinein kebir avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı sinein önemli bir köprü kârlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan esen durumlara gelmesi sinein zirai ihracat noktasında Üçsaksıak Ekincilik olarak bütün çallıkışanlamış olurımızın yardımsıyla beraberinde
Üçsaksıak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya aradığın soruların yanıtları için: https://ucbasaktarim.com/

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir